Head of Product

date 08 02 2022

orienta
Offer details
  • Location

    Poland, Dolnośląskie, Wrocław

  • Sector

    Internet/E-Commerce

  • Job role

    Technology / IT

  • Branch

    Wroclaw , Ul. Pilsudskiego 2

The job offer is not available

Description

 Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Head of Product

Obowiązki:

  • Zarządzanie rozwojem produktu,
  • Analiza rynku i rozpoznawanie potrzeb użytkowników,
  • Kreowanie strategii rozwoju produktów i jego nadzorowanie,
  • Wdrażanie nowych produktów do sprzedaży,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu produktem, w szczególności aplikacją internetową,
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Umiejętności rozpoznawania potrzeb użytkowników i dostarczania odpowiednich produktów,
  • Samodzielność, kreatywność i aktywne poszukiwanie rozwiązań,
  • Myślenie analityczne,
  • Nadzorowanie procesów biznesowych w Dziale rozwoju produktu,
  • Doświadczenie ze zwinnymi metodykami wytwarzania oprogramowania.

Oferujemy:

  • Pracę w systemie hybrydowym,
  • Elastyczną formę zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania,
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do zajęć sportowych),
  • Udział przy tworzeniu nowych, innowacyjnych rozwiązań.

To apply for this advertisement, please send your CV to be included in our database. Registration of your profile in the database means that your CV may be used by Orienta Polska for future recruitment and job offers, which may be sent periodically by e-mail. For maximum data protection, you will be able to manage your privacy consents as well as delete your data yourself by logging into the secured database. Please be advised that this announcement is directed to both genders and that we will only contact selected candidates. By applying to these announcements, you accept the above provisions and declare that you have read the information on the privacy policy on the website www.orientapolska.pl
Employment agency certificate: 13347

More details

Contract Type
Permanent job

Map

Similar offers