Inżynier serwisu

date 30 04 2021

orienta
Offer details
  • Location

    Poland, Dolnośląskie, Wrocław

  • Sector

    Installation/Maintenance/Repair

  • Job role

    Building Construction / Skilled Trades

  • Branch

    Wroclaw , Ul. Pilsudskiego 2

The job offer is not available

Description

Miejsce pracy: Wrocław

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier Serwisu

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie usterek w układach hydraulicznych, elektrycznych oraz w podzespołach elektronicznych,
  • Wykonywanie napraw zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • Sporządzanie dokumentacji serwisowej,
  • Mobilna obsługa klientów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – inż. mechanik, elektryk, elektronik lub pokrewne,
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, hydrauliki, elektroniki,
  • Znajomość języka angielskiego - min. B1,
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie oparte o system podstawa + premia,
  • Pracę w godz. 7:30-15:30,
  • Podnoszenie własnych kompetencji poprzez możliwość udziału w szkoleniach krajowych oraz zagranicznych,
  • Pracę w zgranym, kilkuosobowym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

To apply for this advertisement, please send your CV to be included in our database. Registration of your profile in the database means that your CV may be used by Orienta Polska for future recruitment and job offers, which may be sent periodically by e-mail. For maximum data protection, you will be able to manage your privacy consents as well as delete your data yourself by logging into the secured database. Please be advised that this announcement is directed to both genders and that we will only contact selected candidates. By applying to these announcements, you accept the above provisions and declare that you have read the information on the privacy policy on the website www.orientapolska.pl
Employment agency certificate: 13347

More details

Contract Type
Permanent job

Map

Similar offers