Recepcjonista/ka

date 21 02 2022

orienta
Offer details
  • Location

    Poland, Mazowieckie, Warszawa

  • Sector

    Other

  • Job role

    Telephonist / Secretariat / General services

  • Branch

    Warszawa , Łucka 18 lok. 7

The job offer is not available

Description

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się dostawą wysoko zindywidualizowanych urządzeń i systemów bezpieczeństwa, poszukujemy

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Obsługa centrali telefonicznej,
  • Przyjmowanie i wysyłanie korespondencji oraz faksów; przyjmowanie i wysyłanie przesyłek / logistyka dostaw,
  • Udzielanie informacji klientom,
  • Prowadzenie i kontrola bieżąca list obecności,
  • Kontakty z agencjami celnymi i kurierami,
  • Współpraca z firmami kurierskimi,
  • Rejestrowanie dostaw sprzętu zamawianego w ramach realizacji podpisanych umów,
  • Sporządzanie sprawozdań z zakresu korzystania ze środowiska,
  • Kontrola ruchu osobowego, rejestracja wejść i wyjść osób z zewnątrz,
  • Obsługa gości (kawa, herbata) w małej i dużej sali konferencyjnej, zamawianie przewozów dla gości,
  • Dbałość o porządek i czystość w biurze,
  • Organizacja bieżących kontaktów z firmami komunalnymi i zabezp. media.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • Komunikatywność, samodzielność, dokładność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza zgłoszeniowego.

To apply for this advertisement, please send your CV to be included in our database. Registration of your profile in the database means that your CV may be used by Orienta Polska for future recruitment and job offers, which may be sent periodically by e-mail. For maximum data protection, you will be able to manage your privacy consents as well as delete your data yourself by logging into the secured database. Please be advised that this announcement is directed to both genders and that we will only contact selected candidates. By applying to these announcements, you accept the above provisions and declare that you have read the information on the privacy policy on the website www.orientapolska.pl
Employment agency certificate: 13347

More details

Contract Type
Contractor

Map

Similar offers