SEO Manager

date 01 02 2022

orienta
Offer details
  • Location

    Poland, Dolnośląskie, Wrocław

  • Sector

    Internet/E-Commerce

  • Job role

    Middle and Top Management

  • Branch

    Wroclaw , Ul. Pilsudskiego 2

The job offer is not available

Description

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: SEO Manager

Obowiązki:

  • Wyznaczanie i ustalanie priorytetów działań SEO, realizowanie strategii opartej na potrzebach użytkowników serwisu,
  • Aktywny rozwój i planowanie strategii SEO (on-page / off-page, keyword strategy, content planning, link building) dla serwisów zgodnie z ustalonymi celami biznesowymi,
  • Monitoring, identyfikacja i raportowanie do Zarządu kluczowych dla SEO wskaźników KPI,
  • Koordynowanie z zewnętrznymi podmiotami i specjalistami z zakresu SEO,
  • Aktywne śledzenie aktualnych trendów SEO,
  • Wdrażanie rozwiązań SEO we współpracy z zespołami SCRUM'owymi.

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w pracy przy analizie dużych zbiorów danych,
  • Doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu skutecznej strategii SEO dla serwisów z branży marketplace,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi do analityki w obszarze SEO,
  • Znajomość HTML/CSS/JS oraz architektury informacji  i czynników wspierających SEO
  • Umiejętność skutecznego zarządzanie czasem,
  • Wysoka kultura pracy i umiejętności interpersonalnych,
  • Mile widziana znajomość języka SQL.

Oferujemy:

  • Pracę w systemie hybrydowym lub zdalnym,
  • Elastyczną formę zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania,
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do zajęć sportowych),
  • Spotkania integracyjne,
  • Udział przy tworzeniu nowych, innowacyjnych rozwiązań.

To apply for this advertisement, please send your CV to be included in our database. Registration of your profile in the database means that your CV may be used by Orienta Polska for future recruitment and job offers, which may be sent periodically by e-mail. For maximum data protection, you will be able to manage your privacy consents as well as delete your data yourself by logging into the secured database. Please be advised that this announcement is directed to both genders and that we will only contact selected candidates. By applying to these announcements, you accept the above provisions and declare that you have read the information on the privacy policy on the website www.orientapolska.pl
Employment agency certificate: 13347

More details

Contract Type
Permanent job

Map

Similar offers