Młodszy Konstruktor/Projektant

date 19 04 2021

orienta
Szczegóły oferty
  • Miejsce

    Polska, Mazowieckie, Góra Kalwaria

  • Sektor

    Inżynieria

  • Stanowisko

    Inżynieria / Planowanie

  • Pomocniczy

    Warszawa , Łucka 18 lok. 7

Oferta pracy nieaktualna

Opis

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku:
Młodszy Konstruktor/Projektant.

Opis stanowiska:

• Przenoszenie koncepcji konstrukcji na formę dopracowanego projektu w formie elektronicznej
• Opracowanie powierzonej dokumentacji technicznej oraz wykonywanie prac projektowych.
• Tworzenie dokumentacji technicznej (3d, 2d, etc) wraz z doborem materiałów oraz technologii dla części/systemów mechanicznych zgodnie ze specyfikacją i standardami
• Opracowanie i prowadzenie dokumentacji technicznej wyrobów.

Wymagania:

znajomość programu SolidWorkswarunek konieczny
• wykształcenie techniczne (lub w trakcie studiów)
• podstawowa wiedza z zakresu konstrukcji i projektowania maszyn
• samodzielność i chęć dalszego rozwoju

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• aktywne uczestnictwo w rozwoju produktu (od fazy koncepcyjnej po wyrób seryjny)
• możliwość pogłębiania wiedzy w zakresie konstrukcji maszyn i materiałów konstrukcyjnych

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane. Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl
Certyfikat agencji pracy: 13347

Więcej informacji

Rodzaj pracy
Umowa o pracę

Mapa