Pracownik biurowy z językiem włoskim

date 25 06 2021

orienta
Szczegóły oferty
  • Miejsce

    Polska, Dolnośląskie, Wrocław

  • Sektor

    Inny

  • Stanowisko

    Sekretariat

  • Pomocniczy

    Wroclaw , Ul. Pilsudskiego 2

Oferta pracy nieaktualna

Opis

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik biurowy z językiem włoskim

Obowiązki:

  • Bieżąca obsługa biura;
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z partnerami biznesowymi w języku włoskim;
  • Koordynacja eventów i spotkań biznesowych;
  • Działania w social mediach;
  • Koordynowanie obiegiem informacji i dokumentacji wewnątrz firmy.
  • Przyjmowanie i obsługa interesantów.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka włoskiego – warunek konieczny;
  • Biegłość w social mediach;
  • Znajomość programów biurowych;
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz doskonałe zdolności organizacyjnych;
  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w pełnym wymiarze czasowym od poniedziałku do piątku;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość rozwoju.

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane. Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl
Certyfikat agencji pracy: 13347

Więcej informacji

Rodzaj pracy
Stała praca

Mapa