Specjalista ds. administracyjnych z językiem włoskim

date 04 06 2021

orienta
Szczegóły oferty
  • Miejsce

    Polska, Mazowieckie, Warszawa

  • Sektor

    Budownictwo/ Inżynieria lądowa i wodna

  • Stanowisko

    Sekretariat

  • Pomocniczy

    Warszawa , Łucka 18 lok. 7

Oferta pracy nieaktualna

Opis

Dla naszego Klienta- włoskiej firmy z branży budowlanej- poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA /KA DS. ADMINISTRACYJNYCH Z J.WŁOSKIM

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wystawianie faktur polskich i zagranicznych; kontrola dokumentacji- kontrola faktur kosztowych
  • Rozliczanie miesięcznych dostaw od klientów
  • Wycena i kontrola wartościowa magazynu
  • Przygotowywanie raportów finansowych dla Zarządu
  • Stały kontakt ze spółką matką w Szwajcarii oraz polskimi i zagranicznymi kontrahentami
  • Bieżące prace administracyjne
  • Kontakt z zewnętrznym biurem rachunkowym oraz instytucjami
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

OCZEKIWANIA WZGLĘDEM KANDYDATÓW:

  • Biegła znajomość j. włoskiego
  • J. angielski na poziomie min. B1
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Chęć do pracy i dyspozycyjność
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Rodzinną atmosferę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

    Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane. Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl
    Certyfikat agencji pracy: 13347

    Więcej informacji

    Rodzaj pracy
    Umowa o pracę

    Mapa