Zapomniałem hasła

Ubiegasz się o:

Magazynier - Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Pietrzykowice (okolice Wrocławia)

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Magazynier -  Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:

  • Odbieranie/Magazynowanie surowców, komponentów oraz innych materiałów,
  • Przemieszczanie gotowych surowców i wyrobów między magazynem a halą produkcyjną,
  • Składowanie w magazynie produktów finalnych,
  • Przygotowywanie oraz wysyłanie gotowych produktów do klientów.

Wymagania:

  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi – potwierdzone egzaminem UDT,
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w pracy z czytnikami kodów kreskowych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 - zmianowym,
  • Mile widziane posiadanie własnego transportu (firma nie zapewnia dojazdów).

Oferujemy:

  • Umowa o pracę ( 3 - miesięczny okres próbny), następnie umowa na czas niekreślony,
  • Wynagrodzenie oparte o system podstawa + premia (do 5150 zł brutto),
  • Benefity pozapłacowe - prywatna opieka medyczna i wczasy pod gruszą,