Zapomniałem hasła

Ubiegasz się o:

Specjalista/ka ds. Ochrony Środowiska, BHP i PPOŻ

Miejsce pracy: Wrocław (okolice)

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista/ka ds. Ochrony Środowiska, BHP i PPOŻ

Zakres obowiązków:

  • Analizowanie i raportowanie wskaźników stanu BHP i ochrony środowiska,
  • Opracowanie standardów BHP i środowiskowych, udział w opracowywaniu i wdrażaniu wymaganych instrukcji i procedur,
  • Prowadzenie rejestru czynników szkodliwych,
  • Bieżące śledzenie zmian w regulacjach prawnych związanych z ochroną środowiska i BHP,
  • Przeprowadzanie szkoleń i instruktaży ogólnych BHP i ochrony przeciwpożarowej,
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczej i zakładowej związanej z obszarem BHP i OŚ,
  • Doradztwo w zakresie stosowania przepisów i zasad BHP oraz dokonywanie oceny ryzyka zawodowego i przeprowadzenia oceny stanu bezpieczeństwa pracy.

Oczekiwania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku z odpowiedzialnością za ochronę środowiska i bhp,
  • Znajomość procedur uzyskiwania decyzji środowiskowych (pozwolenie na wytwarzanie odpadów, zgłoszenie emitorów),
  • Uprawnienia Inspektora PPOŻ,
  • Znajomości aktualnych przepisów z zakresu ochrony środowiska i bhp oraz umiejętności ich stosowania w praktyce,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługa komputera,
  • Systematyczność, rzetelność i dokładność w działaniu,

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia zawodowego,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i dużą samodzielność w działaniu,
  • Rozwój w strukturach firmy,
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe - pakiet socjalny i medyczny.