Zapomniałem hasła

Ubiegasz się o:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Obecnie dla naszego Klienta, biura rachunkowego, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Uzgodnienie poszczególnych kont do zestawienia obrotów i sald

- Sporządzanie miesięcznych/ rocznych bilansów

- Przygotowywanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT UE oraz JPK)

- Sporządzanie różnych raportów finansowych w Excelu dla Klientów Biura

- Raportowanie GUS

- Bieżąca współpraca z Główną Księgową

WYMAGANIA:

- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- Znajomość programów księgowych oraz dobra znajomość programu MS Excel

- Znajomość języka angielskiego (mile widziane)

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

- Samodzielność, dobra organizacja pracy

- Wykształcenie: średnie lub wyższe

- Znajomość programu WF Fakir będzie atutem

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z niemal 30-letnim doświadczeniem na polskim rynku

- Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

- Pracę w dogodnej lokalizacji w nowoczesnym biurze z prywatnym parkingiem