Zapomniałem hasła

Ubiegasz się o:

Asystent ds. sprzedaży z językiem obcym

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent Działu Sprzedaży Zagranicznej

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie sprzedaży oferowanych przez firmę produktów;
  • Realizowanie czynności działu sprzedaży, m.in. tworzenie ofert handlowych, baz danych;
  • Reprezentowanie firmy oraz m.in. udział w targach branżowych;
  • Dbanie o pozytywne relacje z Klientami zagranicznymi;
  • Pozyskiwanie nowych Klientów na rynkach międzynarodowych (B2B);
  • Kontrolowanie prawidłowej realizacji zamówień;
  • Analiza rynku i konkurencji na terenie obsługiwanych rynków.

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka jednego z poniższych (poziom C1)
    • węgierskiego,
    • rumuńskiego,
    • bułgarskiego,
    • włoskiego,
    • angielskiego,
    • francuskiego,
    • greckiego.
  • Znajomość języka polskiego oraz angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Doświadczenie w sprzedaży - mile widziane;
  • Umiejętnosć pracy w zespole;
  • Chęć podjęcia stałej, pełnoetatowej pracy.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a także pakiet benefitów socjalnych (karta Multisport oraz opieka medyczna);
  • Atrakcyjne warunki finansowe dostosowane do doświadczenia oraz umiejętności kandydata;
  • Wdrożenie oraz przyuczenie do stanowiska;
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego;