Specjalista ds. content marketingu

date 19 04 2021

orienta
Dettagli offerta
  • Sede

    Polonia, Małopolskie, Kraków

  • Settore

    Hotel/Turismo

  • Ruolo

    Marketing

  • Filiale

    Warszawa , Łucka 18 lok. 7

L'offerta di lavoro non è più attiva

Descrizione

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta – firmy zarządzającej apartamentami, hotelami i restauracjami (nie tylko) w Krakowie, posiadającej rozbudowane profile w mediach społecznościowych i nowoczesną stronę internetową, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Kraków

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i realizowanie działań promocyjnych, reklamowych i wizerunkowych
  • projektowanie i prowadzenie kampanii reklamowych i akcji promocyjnych,
  • analizowanie i optymalizowanie skuteczności prowadzonych kampanii pod kątem zakładanych celów i efektywności
  • tworzenie i publikowanie angażujących treści na firmowych stronach, blogach i w mediach społecznościowych
  • współpraca  z mediami (przygotowywanie artykułów, informacji prasowych, raportów branżowych, aranżowanie wywiadów)
  • prowadzenie copywritingu sprzedażowego (przygotowywanie materiałów, wspierających dział sprzedaży)

Umiejętności i kompetencje jakich oczekujemy:

  • znajomość Word Press, Profitroom
  • umiejętność tworzenia grafik i video w Canva
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży horeca lub hotelowej
  • kreatywność, dobra organizacja pracy
  • gotowość do uczestniczenia w wyjazdach biznesowych, targach, imprezach promocyjnych i wszelkiego rodzaju wydarzeniach, mających na celu promocję marek
  • nie wymagamy biegłej znajomości języka angielskiego, jednak swobodne posługiwanie się podstawowymi słownictwem branżowym jest dla nas ważne

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat lub umowę B2B – w zależności od preferencji kandydata
  • stabilne godziny pracy 9-17 w nowoczesnym biurze tuż przy Wiśle
  • możliwość rozwoju zawodowego współpracując i ucząc się od doświadczonych specjalistów z dziedziny marketingu
  • współpracę pod kątem kreowania nowych projektów hotelowych, storytellingu i biznes planów
  • pracę która ma realny wpływ na działanie firmy w zespole pełnym kreatywnych, odważnych osób
  • firma nie tylko rozwija swoją kadrę, ale także buduje nowe obiekty, więc z pewnością możemy zaoferować dużo nowych wyzwań i dużo pracy :)

Per candidarsi a questo annuncio, si prega di inviare il proprio CV che sarà inserito nel nostro database. La registrazione del proprio profilo nella banca dati comporta l'uso da parte di Orienta Polska per eventuali future assunzioni o considerato per altre offerte di lavoro, le stesse che potranno essere inviate periodicamente tramite mail. Per la sicurezza dei tuoi dati, potrai accedere nella tua area riservata e gestire il consenso per la privacy o cancellare autonomamente i tuoi dati. Ti informiamo inoltre che questo annuncio è rivolto ad entrambi i sessi e che verranno contattati solo i candidati selezionati. Candidandoti a questo annuncio, accetti le disposizioni di cui sopra e dichiari di aver letto l'informativa privacy policy sul sito www.orientapolska.pl
Certificato di agenzia per il lavoro: 13347

Più dettagli

Tipo di contratto
Contratto a tempo indeterminato

Mappa

Offerte simili