SYSTEM ENGINEER

date 09 04 2024

orienta
Dettagli offerta
  • Sede

    Polonia, Małopolskie, Niepołomice

  • Settore

    Industria aerospaziale

  • Ruolo

    Information Technology

  • Filiale

    Katowice , ul. Mickiewicza 29 - 40-085 Katowice, Polonia

L'offerta di lavoro non è più attiva

Descrizione

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Obecnie dla naszego Klienta światowego lidera zajmującego się projektowaniem, produkcją i serwisowaniem rozwiązań dla przemysłu lotniczego, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Niepołomice (możliwość pracy zdalnej)

Zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań klienta i opracowywanie odpowiednich rozwiązań
  • Określanie architektury systemu, która najlepiej spełnia wymagania systemu i cele biznesowe w projektach lotniczych
  • Przeprowadzanie analiz systemu pod kątem spełniania wymagań technicznych
  • Zarządzanie i kontrolowanie wymagań dla systemu i podsystemów
  • Zarządzanie i zatwierdzanie wymagań dotyczących walidacji systemu i planów testów
  • Przeprowadzanie analiz ryzyka technicznego systemu i tworzenie planów ograniczania ryzyka
  • Ścisła współpraca z inżynierami ds. systemu, rozwoju HW/SW i platformy   w ramach międzynarodowych zespołów

Wymagania:

  • Kilka lat doświadczenia w branży pokrewnej (branża aerospace będzie dużym atutem)
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i usuwania usterek w systemach
  • Doświadczenie w weryfikacji oprogramowania/systemów
  • Doświadczenie w pracy z DOORS lub innymi narzędziami do zarządzania wymaganiami
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego - B2
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Mile widziana znajomość standardów dla systemów lotniczych (ARP4754, DO-178, DO-254, DO-160 itp.)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 18 000 zł brutto – 22 000 zł brutto
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej (kilka dni w miesiącu praca stacjonarnie w oddziale firmy w Niepołomicach)
  • Pakiet benefitów obejmujący prywatne ubezpieczenie zdrowotne, na życie i od następstw nieszczęśliwych wypadków, pakiet Multisport
  • Firmowy program premii za wyniki
  • PPK: pracodawca współfinansuje do 4% (w zależności od stanowiska)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w firmie, gdzie jest luźny dress code i swobodna atmosfera

Per candidarsi a questo annuncio, si prega di inviare il proprio CV che sarà inserito nel nostro database. La registrazione del proprio profilo nella banca dati comporta l'uso da parte di Orienta Polska per eventuali future assunzioni o considerato per altre offerte di lavoro, le stesse che potranno essere inviate periodicamente tramite mail. Per la sicurezza dei tuoi dati, potrai accedere nella tua area riservata e gestire il consenso per la privacy o cancellare autonomamente i tuoi dati. Ti informiamo inoltre che questo annuncio è rivolto ad entrambi i sessi e che verranno contattati solo i candidati selezionati. Candidandoti a questo annuncio, accetti le disposizioni di cui sopra e dichiari di aver letto l'informativa privacy policy sul sito www.orientapolska.pl
Certificato di agenzia per il lavoro: 13347

Più dettagli

Tipo di contratto
Libero professionista

Mappa

Offerte simili