Programista PLC

date 09 04 2024

orienta
Offer details
  • Location

    Poland, Małopolskie, Niepołomice

  • Sector

    Information Technology

  • Job role

    Technology / IT

  • Branch

    Warszawa , Łucka 18 lok. 7

The job offer is not available

Description

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną o numerze 1334, która wspiera pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Rekrutujemy na stanowiska niskiego średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach. Nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące stanowiska, firmy, dla której rekrutujemy oraz warunków współpracy.

Obecnie dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko Programista PLC.

Zakres obowiązków na stanowisku:

- Tworzenie oprogramowania do sterowników,

- Opracowanie specyfikacji projektu,

Pożądane umiejętności i kompetencje na stanowisku Programista PLC:

- Znajomość platform Siemens (Step7, WinCC,Tia-Portal) oraz AllenBradley

- Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

- Gotowość do podróży służbowych za granicznych (około 30% czasu pracy)

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- Wynagrodzenie 9 000 – 12 000 tysięcy brutto

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na okres 12 miesięcy)

-1-3 miesięczne szkolenie we Włoszech (długość szkolenia uzależniona od przyswajania wiedzy), koszty związane z delegacją pokrywa w całości pracodawca

- Pracę stacjonarną w siedzibie firmy

- Możliwość rozwoju, nabywania wiedzy i doświadczenia w rozwijającej się branży

- Udział w kreowaniu i rozwoju nowoczesnej organizacji

To apply for this advertisement, please send your CV to be included in our database. Registration of your profile in the database means that your CV may be used by Orienta Polska for future recruitment and job offers, which may be sent periodically by e-mail. For maximum data protection, you will be able to manage your privacy consents as well as delete your data yourself by logging into the secured database. Please be advised that this announcement is directed to both genders and that we will only contact selected candidates. By applying to these announcements, you accept the above provisions and declare that you have read the information on the privacy policy on the website www.orientapolska.pl
Employment agency certificate: 13347

More details

Contract Type
Permanent job
Contract duration
Czas nieokreślony

Map

Similar offers