Specjalista ds. administracyjnych z językiem włoskim

date 04 06 2021

orienta
Offer details
  • Location

    Poland, Mazowieckie, Warszawa

  • Sector

    Construction/Civil Engineering

  • Job role

    Telephonist / Secretariat / General services

  • Branch

    Warszawa , Łucka 18 lok. 7

The job offer is not available

Description

Dla naszego Klienta- włoskiej firmy z branży budowlanej- poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA /KA DS. ADMINISTRACYJNYCH Z J.WŁOSKIM

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wystawianie faktur polskich i zagranicznych; kontrola dokumentacji- kontrola faktur kosztowych
  • Rozliczanie miesięcznych dostaw od klientów
  • Wycena i kontrola wartościowa magazynu
  • Przygotowywanie raportów finansowych dla Zarządu
  • Stały kontakt ze spółką matką w Szwajcarii oraz polskimi i zagranicznymi kontrahentami
  • Bieżące prace administracyjne
  • Kontakt z zewnętrznym biurem rachunkowym oraz instytucjami
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

OCZEKIWANIA WZGLĘDEM KANDYDATÓW:

  • Biegła znajomość j. włoskiego
  • J. angielski na poziomie min. B1
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Chęć do pracy i dyspozycyjność
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Rodzinną atmosferę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

    To apply for this advertisement, please send your CV to be included in our database. Registration of your profile in the database means that your CV may be used by Orienta Polska for future recruitment and job offers, which may be sent periodically by e-mail. For maximum data protection, you will be able to manage your privacy consents as well as delete your data yourself by logging into the secured database. Please be advised that this announcement is directed to both genders and that we will only contact selected candidates. By applying to these announcements, you accept the above provisions and declare that you have read the information on the privacy policy on the website www.orientapolska.pl
    Employment agency certificate: 13347

    More details

    Contract Type
    Contractor

    Map

    Similar offers