Orienta, Twoja agencja pracy

chi siamo

Dowiedz się, gdzie jesteśmy:


Eurotemps

 

Zbudujmy przyszłość europejskiego HR!

 

Wiele firm międzynarodowych szuka silnego partnera w obszarze HR, który mógłby wesprzeć poszukiwania najlepszych talentów w różnych krajach, gwarantując tym samym wysoki standard i ekspercką wiedzę na temat rynku. Teraz EUROTEMPS, oferuje tym firmom alternatywne rozwiązanie.

Członkowie Eurotemps:

  • Orienta: to firma specjalizująca się w pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, szkoleniach i doradztwie personalnym. Od 1993 r. Orienta działa na rzecz wsparcia rozwoju zawodowego oraz zwiększania innowacyjności w branży zasobów ludzkich
  • Ràs Interim: francuska grupa założona w 1969 roku, specjalizująca się w usługach HR. Główna działalność firmy to: selekcja oraz zatrudnienie tymczasowe. Grupa ma 130 oddziałów na terenie Francji i generuje obrót w wysokości 310 milionów euro.
  • ASAP: znajduje się w pierwszej dziesiątce czołowych agencji pracy na rynku belgijskim. Specjalizuje się w administracji, rekrutacji i selekcji oraz pozyskiwaniu projektów. ASAP ma 80 oddziałów i ponad 550 pracowników. W 2018 roku ASAP wygenerował sprzedaż w wysokości 311 milionów euro.
  • Grupa Talenter™: została założona w 1999 roku i jest największą firmą w sektorze zasobów ludzkich w Portugalii. Specjalizuje się w rekrutacji i selekcji, szkoleniach, administracji, outsourcingu i konsultacjach; działa w wielu sektorach, takich jak hotelarstwo, przemysł, transport i logistyka, budownictwo, telekomunikacja, healthcare i wellness, handel detaliczny i call center.
  • Expertum: specjalizuje się w rekrutacji na stanowiska techniczne i sprzedażowe na rynek niemiecki.Dzięki ponad 40 oddziałom i 30-letniemu doświadczeniu Expertum oferuje usługi na najwyższym poziomie.

Dzięki Eurotemps międzynarodowe firmy mogą uzyskać dostęp do specjalistycznych usług za pośrednictwem sieci 340 agencji na terenie Polski i Włoch (Orienta), Francji, Luksemburgu, i Hiszpanii (R.A.S), Belgii (ASAP.be), Niemiec (Expertum), Portugalii (Talenter).

 

Wartości:
  • Family Business: gwarancja długoterminowego zaangażowania i wizji
  • Elastyczność i obecność na rynkach europejskich: Innowacyjne systemy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi (elastyczność). Nasze oddziały znajdują się w Belgii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Luksemburgu, Portugalii, Włoszech i Polsce (obecność na rynkach europejskich)
  • Lojalność naszych pracowników wewnętrznych i tymczasowych: jesteśmy skoncentrowani na ludziach, chcemy pomagać im odkrywać i rozwijać potencjał. Ludzka praca jest sercem naszej działalności.

 

 
Pobierz broszurę EUROTEMPS
 
Kontakt

[email protected]

https://www.eurotemps.eu

 

 


Imię Nazwisko
 
 
Firmowe konto e-mail
 
Miasto
 
Firma
 
 
Dane osobowe przekazane nam przez użytkownika będą przetwarzane zgodnie z obowiązującym prawem ochrony prywatności, Spółka zobowiązuje się traktować je zgodnie z zasadami sprawiedliwości, zgodności z prawem i przejrzystości, zgodnie z celami określonymi w naszych informacjach na stronie internetowej Orienta, zbieranie ich w zakresie niezbędnym i dokładnym do przetwarzania w celu zapewnienia niezbędnej poufności przekazywanych informacji i wykonywania praw użytkownika.

Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj