Konsultant ds. certyfikacji BREEAM

date 11 10 2021

orienta
Offer details
  • Location

    Poland, Mazowieckie, Warszawa

  • Sector

    Construction/Civil Engineering

  • Job role

    Other

  • Branch

    Warszawa , Łucka 18 lok. 7

The job offer is not available

Description

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie procesu certyfikacji BREEAM
  • Współpraca z asesorem BREEAM i podwykonawcami w zakresie wymogów certyfikatu
  • Koordynacja przepływu informacji oraz gromadzenie dokumentacji
  • Tworzenie dokumentacji na cele certyfikacji (w języku angielskim)
  • Sprawdzanie dokumentacji pod względem spełnienia wymogów BREEAM
  • Raportowanie na potrzeby certyfikatu BREEAM

WYMAGANIA:

  • Znajomość procesu certyfikacji budynku w systemie BREEAM
  • Doświadczenie w ramach projektów ubiegających się o certyfikację BREEAM (rozważymy też kandydatów bez doświadczenia w tym zakresie)
  • Znajomość specyfiki budownictwa 'zielonego'
  • Znajomość procesu inwestycyjnego (w szczególności projektowego i wykonawczego)
  • Znajomość systemów w budynku, np. HVAC
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Obsługa programów – AutoCAD, pakiet Office

MILE WIDZIANE

  • Uprawnienia w zakresie prowadzenia procesów certyfikacji BREEAM
  • Doświadczenie na budowie
  • Obsługa programów – HAP, DesignBuilder
  • Znajomość zagadnienia 'Audyt energetyczny'
  • Wiedza w zakresie zarządzania budynkiem

OFERUJEMY:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w Warszawie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Szeroki zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego współpracując z zespołem specjalistów
  • Współpracę z największymi firmami sektora budowlanego
  • Pracę przy renomowanych i prestiżowych projektach

To apply for this advertisement, please send your CV to be included in our database. Registration of your profile in the database means that your CV may be used by Orienta Polska for future recruitment and job offers, which may be sent periodically by e-mail. For maximum data protection, you will be able to manage your privacy consents as well as delete your data yourself by logging into the secured database. Please be advised that this announcement is directed to both genders and that we will only contact selected candidates. By applying to these announcements, you accept the above provisions and declare that you have read the information on the privacy policy on the website www.orientapolska.pl
Employment agency certificate: 13347

More details

Contract Type
Contractor

Map

Similar offers