Specjalista ds. podatków i cen transferowych

date 13 07 2021

orienta
Szczegóły oferty
  • Miejsce

    Polska, Śląskie, Dąbrowa Górnicza

  • Sektor

    Inny

  • Stanowisko

    Księgowość/ Bankowość/ Finanse

  • Pomocniczy

    Katowice , ul. Mickiewicza 29 - 40-085 Katowice, Polonia

Oferta pracy nieaktualna

Opis

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Główne obowiązki:

  • przygotowywanie dokumentacji cen transferowych oraz analiz porównawczych
  • przygotowywanie raportów i analiz związanych z metodami kalkulacji cen transferowych
  • sprawozdawczość w zakresie cen transferowych, w tym przygotowywanie oraz wysyłka do organów deklaracji podatkowych ze wspomnianego obszaru
  • kontrola i nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentacji dla celów podatkowych
  • kontrola sald oraz rozliczeń z urzędem skarbowym
  • księgowanie dokumentów celnych oraz kontakt z Izbą Skarbowo-Celną i Agencjami

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze księgowo-podatkowym
  • bardzo dobra znajomość oraz praktyczne wykorzystanie zasad rachunkowości i prawa podatkowego
  • mile widziane doświadczenie w rozliczaniu podatku u źródła
  • wykształcenie ekonomiczne
  • mile widziana znajomość systemu SAP
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • zdolność analitycznego myślenia, samodzielność, rzetelność

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Miłą atmosferę pracy
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji
  • ZFŚS
  • Dofinansowanie do karty Multisport

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane. Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl
Certyfikat agencji pracy: 13347

Więcej informacji

Rodzaj pracy
Umowa o pracę

Mapa