Zapomniałem hasła

Ubiegasz się o:

Specjalista/ka ds. logistyki

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się sprzedażą usług metalurgicznych, poszukujemy pracownika na stanowisko

Specjalisty/ki ds. logistyki

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie przewoźników do transportów m.in. za pomocą giełdy transportowej Trans.EU
  • Współpraca z przewoźnikami
  • Negocjacja stawek za przewozy
  • Sporządzanie dokumentacji transportowej
  • Sporządzanie dokumentacji jakościowej
  • Wykonywanie raportów/zestawień

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień transportowych
  • Znajomość giełdy transportowej Trans
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość Excel

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Miła atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza zgłoszeniowego.