Koordynator montażu-inżynier

date 09 04 2024

orienta
Szczegóły oferty
  • Miejsce

    Polska, Podkarpackie, Polska

  • Sektor

    Budownictwo/ Inżynieria lądowa i wodna

  • Stanowisko

    Budownictwo

  • Pomocniczy

    Warszawa , Łucka 18 lok. 7

Oferta pracy nieaktualna

Opis

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Dla dużej organizacji o globalnym zasięgu, specjalizującej się w systemach transportu technologicznego; na rynku od 30 lat o ugruntowanej pozycji, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

- Koordynator montażu- inżynier/ Projekty międzynarodowe

- Zatrudnienie od zaraz;

- Praca na terenie Polski + projekty międzynarodowe np. USA, Azja, Europa;

- Podział czasu pracy- 90% wyjazdy służbowe; 10% praca stacjonarna;

Twój zakres obowiązków

- Koordynowanie prac montażowych na budowach na podstawie dokumentacji projektowej oraz technicznej

- Udział w tworzeniu harmonogramu prac i jego realizacja na budowie

- Nadzór nad dokumentacją, sporządzanie raportów z postępów prac

- Bieżąca komunikacja z klientem

Nasz Idealny kandydat:

- Posiada wykształcenie wyższe techniczne, mechaniczne lub pokrewne

- Ma doświadczenie na podobnym stanowisku

- Obsługuje programy typu: Auto- Cad, Inventor

- Posiada wiedzę z zakresu pneumatyki przemysłowej

- Biegle komunikuje się w języku angielskim - również w tematach technicznych/ poziom C1

- Posługuje się komunikatywnie innym językiem obcym- francuskim, hiszpańskim- dodatkowy atut

- Jest gotowy na pracę w delegacji- 90% czasu to wyjazdy na terenie Europy i poza nią (USA, Chiny, Meksyk)

- Posiada czynne prawo jazdy kat. B

- Odznacza się wyjątkową odpowiedzialnością i rzetelnością

- Jest otwarty na inne kultury

- Sprawnie podejmuje decyzje, potrafi pracować zespołowo

Pracodawca oferuje:

- Możliwość współpracy na podstawie umowy o pracę lub B2B

- Poziom wynagrodzenia uzależniony od doświadczenia 10.000 - 20.000 PLN Netto

- Szkolenia branżowe oraz językowe

- Realizację projektów dla rozpoznawalnych marek na świecie

- Opiekę doświadczonego przełożonego i współpracowników na etapie wdrożenia w projekty

- Wszelkie udogodnienia w czasie odbywania podróży służbowych- transport, hotel, wyżywienie, dane projektowe etc.

- Możliwość podróżowania w różne zakątki świata 😊 i w czasie wolnym poznanie lokalnych atrakcji turystycznych

- Wzajemny szacunek i dobrą, luźną atmosferę

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane. Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl
Certyfikat agencji pracy: 13347

Więcej informacji

Rodzaj pracy
Stała praca

Mapa