Operator maszyn CNC_ TOKARKI, FREZARKI

date 09 04 2024

orienta
Szczegóły oferty
  • Miejsce

    Polska, Dolnośląskie, Świebodzice

  • Sektor

    Przemysł metalowy

  • Stanowisko

    Produkcja

  • Pomocniczy

    Warszawa , Łucka 18 lok. 7

Oferta pracy nieaktualna

Opis

O Nas:

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną o numerze 1334, która wspiera pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Rekrutujemy na stanowiska niskiego średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach. Nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące stanowiska, firmy, dla której rekrutujemy oraz warunków współpracy.

Dla przedsiębiorstwa z branży metalowej w związku z rozwojem działu i zakupu nowych maszyn prowadzimy rekrutację pracowników na stanowisko:

Operator maszyn CNC_ FREZARKI, TOKARKI

Informacje ogólne:

- miejsce pracy: Świebodzice

- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę bezpośrednio z firmą

- ilość wolnych miejsc- 5

- praca po 12 godzin dziennie, na dwie zmiany- 3 dni pracy, 3 dni wolne

- rodzinna atmosfera

- brak korporacyjnych procedur

- firma dająca poczucie bezpieczeństwa- dużo zamówień i projektów w realizacji

- inwestowanie w dobre warunki pracy

Finanse i dodatki:

- zarobki podstawowe w przedziale od 5200- 9200 PLN Brutto w zależności od poziomu doświadczenia

- premia za wyniki do 600 PLN Brutto

- dodatek paliwowy 11 zł- za każdy kilometr

- dodatek za pracę nocną

- dodatek za pracę 4.brygadową- 20 % podstawy wynagrodzenia

- dofinansowanie do przekąsek z maszyn vendingowych

- dodatek urlopowy - tzw. wczasy pod gruszą

- opieka zdrowotna

- karta sportowa

- premie świąteczne

- paczki dla dzieci
- wsparcie pracodawcy w trudnych sytuacjach życiowych

- integracje pracownicze- pikniki

Zakres obowiązków:

Nadzór nad realizacją procesów produkcyjnych;

Wykonywanie zleceń na podstawie rysunku technicznego i kodu NC;

Opcjonalnie: Samodzielne pisanie kodów na maszynie;

Dobór parametrów obróbki skrawaniem;

Dobór narzędzi i przyrządów potrzebnych do wykonania zlecenia;

Kontrola jakościowa wytworzonych detali w oparciu o dokumentację techniczną;

Wymagania:

Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;

Mile widziana znajomość oprogramowania Mazatrol/Sinumerik/Heidenhain;

Wykształcenie średnie/zawodowe techniczne lub kursy w zakresie obsługi obrabiarek CNC;

Znajomość podstaw programowania obrabiarek CNC.

Prześlij swoje CV na adres [email protected]

lub zadzwoń do nas pod nr 518 085 536

Zapraszamy do kontaktu!

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane. Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl
Certyfikat agencji pracy: 13347

Więcej informacji

Rodzaj pracy
Stała praca

Mapa