Specjalista ds. księgowości_ NYSA

orienta
Szczegóły oferty
  • Miejsce

    Polska, Opolskie, Nysa

  • Sektor

    Przemysł gumy i tworzyw sztucznych

  • Stanowisko

    Księgowość/ Bankowość/ Finanse

  • Pomocniczy

    Warszawa , Łucka 18 lok. 7

Opis

  • Orienta Polska Sp. z o.o. Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną o numerze 1334, która wspiera pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Rekrutujemy na stanowiska niskiego średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach. Nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące stanowiska, firmy, dla której rekrutujemy oraz warunków współpracy.

  • Dla naszego nowego klienta- przedsiębiorstwa z branży tworzyw sztucznych poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:
  • - Specjalista ds. księgowości
  • - Miejsce pracy: NYSA

  • Dane o zatrudnieniu:
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i samodzielności od 7.000 do 11.000 PLN Brutto
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę- zawartą bezpośrednio z naszym klientem
  • jedna zmiana, od poniedziałku do piątku
  • elastyczny czas pracy między 7.00 a 17.00
  • możliwość pracy hybrydowej
  • duże wsparcie przełożonego oraz pracownika administracyjnego
  • docelowo- stanowisko będzie samodzielne, zatem istnieje możliwość rozwoju
  • przyjazna i dobra atmosfera w biurze

  • Jakie mamy wymagania:
  • doświadczenie w księgowości- im większe tym lepsze, ponieważ po jakimś czasie to stanowisko będzie samodzielne
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu księgowości w firmie produkcyjnej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość języka włoskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • samodzielność w działaniu
  • dogodny dojazd do Nysy

  • Codzienne obowiązki:
  • bieżąca kontrola zobowiązań i należności
  • współpraca z urzędami, bankami, firmami itp.
  • wystawianie faktur
  • wprowadzanie danych do przelewów
  • zarządzanie bankowością elektroniczną
  • analiza przepływów pieniężnych (obroty, salda)
  • sporządzanie deklaracji VAT, GUS
  • inne prace księgowe zlecone przez przełożonego

  • Jeśli masz ochotę porozmawiać o ofercie - zapraszam do kontaktu na numer 518 085 536, CV możesz również przesłać na adres [email protected]

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane. Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl
Certyfikat agencji pracy: 13347

Więcej informacji

Rodzaj pracy
Stała praca

Mapa