Specjalista ds. zakupów z językiem angielskim

orienta
Szczegóły oferty
  • Miejsce

    Polska, Dolnośląskie, Wrocław

  • Sektor

    Energia

  • Stanowisko

    Zakupy / Zamówienia

  • Pomocniczy

    Warszawa , Łucka 18 lok. 7

Opis

O Nas: Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną o numerze 1334, która wspiera pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Rekrutujemy na stanowiska niskiego średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach. Nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące stanowiska, firmy, dla której rekrutujemy oraz warunków współpracy.

Aktualnie dla naszego Klienta - renomowanej włoskiej firmy z sektora energetycznego, inżynierii budowlanej, ochrony środowiska - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie, prowadzenie i realizacja strategii zakupowych;
  • Śledzenie i raportowanie kluczowych wskaźników funkcjonalnych w celu zmniejszenia wydatków i poprawy efektywności;
  • Opracowywanie strategii negocjacyjnych i zamykanie transakcji na optymalnych warunkach;
  • Przeprowadzanie analizy kosztów oraz analizy porównawczej;
  • Poszukiwanie i współpraca z wiarygodnymi sprzedawcami i dostawcami;
  • Określanie ilości i terminów dostaw.

Wymagania pracodawcy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Skrupulatność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań;
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Znajomość języka angielskiego- warunek konieczny;
  • Znajomość języka włoskiego - mile widziana.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę zawartą bezpośrednio z naszym Klientem;
  • Pracę w systemie 1-zmianowym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Przyjazne środowisko pracy; pakiet benefitów.

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane. Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl
Certyfikat agencji pracy: 13347

Więcej informacji

Rodzaj pracy
Stała praca

Mapa