Technik narzędziowni_ stała praca_ jedna zmiana

orienta
Szczegóły oferty
  • Miejsce

    Polska, Dolnośląskie, Biskupice Podgórne

  • Sektor

    Produkcja przemysłowa

  • Stanowisko

    Inny

  • Pomocniczy

    Warszawa , Łucka 18 lok. 7

Opis

  • Orienta Polska Sp. z o.o. Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną o numerze 1334, która wspiera pracodawców w poszukiwaniu najbardziej dopasowanych pracowników. Rekrutujemy na stanowiska niskiego średniego i wysokiego szczebla. Działamy w wielu branżach. Nasi konsultanci starają się w najlepszy sposób wesprzeć kandydatów w procesie rekrutacji, dostarczając szczegółowe informacje dotyczące stanowiska, firmy, dla której rekrutujemy oraz warunków współpraCY.

  • Dla naszego stałego klienta- małego przedsiębiorstwa produkującego plastikowe elementy (zawory) prowadzimy rekrutację pracownika na stanowisko Technik narzędziowiec

  • Informacje ogólne:

  • zatrudnienie od zaraz
  • umowa o pracę zawierana bezpośrednio z zakładem
  • praca na jedną zmianę 8.00 - 16.00
  • poniedziałek - piątek
  • miejsce pracy= Biskupice Podgórne- dojazd we własnym zakresie
  • gwarantowana stabilność zatrudnienia
  • praca w małym i zgranym zespole
  • fajny przełożony, z którym można się dogadać
  • szacunek to podstawa relacji w firmie

  • Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie techniczne
  • osoba z doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
  • umiejętność obsługi frezarki, tokarki
  • mile widziana znajomość podstaw elektryki
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • inicjatywa i zaangażowanie

  • Zakres obowiązków:

  • prace  ślusarskie i montażowe
  • bieżąca kontrola obrabianych detali
  • praca z wykorzystaniem odpowiednich urządzeń pomocniczych
  • stała współpraca z konstruktorem i odpowiednim działem produkcyjnym
  • zachowanie porządku w miejscu pracy
  • dbałość o stan techniczny urządzeń

  • Zapraszamy do przesyłania aplikacji [email protected]
  • Telefon w sprawie oferty 518 085 536

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane. Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl
Certyfikat agencji pracy: 13347

Więcej informacji

Rodzaj pracy
Stała praca

Mapa